SpamNIE INTERESUJĄ MNIE OCENIALNIE

Otóż nie mam zamiaru zgłaszać się do ocen. Piszę dla przyjemności, blog jest dla mnie zabawą i hobby, a nie pracą. Tu nie mam ograniczeń i podstrony robię jak chcę. Naprawdę nie interesuję się tym, czy oceniającemu się to podoba czy nie. Jeśli taką podstronę stworzyłam i opublikowałam, to znaczy, że mnie się podobały, a to chyba najważniejsze, nieprawdaż?

SPAMUJESZ?

W zasadzie ta podstrona została stworzona  z myślą o tym, by autorki blogów, które czytam powiadamiały mnie właśnie tu o nowych rozdziałach i nowinach na blogu. Lecz jeśli chcesz już zareklamować swojego bloga, przeczytanie i skomentowanie choć jednej notki nie jest zbyt ciężkie, prawda?

KOSZ

By pod moimi notkami nie było spamu, stworzyłam właśnie tę podstronę na rzecz ładu i porządku. Po przeczytaniu powiadomienia lub reklamy bloga, informację usuwam.

Dziękuję, xoxoxo.

3 komentarze:

 1. Ona.
  Tak bardzo niemożliwa.
  On.
  Tak bardzo niewłaściwy.
  Oboje wplątani w wiele kłamstw i intryg.
  Czy wspólne kłopoty i pożądanie ich połączy?

  Gorąco zapraszam: http://kiedy-runie-niebo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. http://rosabelle-john.blogspot.com/

  Świat pełen okropieństw, w którym tak trudno przeżyć. Każde z nich ma na to swój sposób.
  Rosabelle - dziewczyna, która straciła wszystkich, których kochała. Popełniła czyn, mogący dać jej szansę na lepsze życie. Zabiła człowieka z zimną krwią. I to nie byle jakiego człowieka. Prezydenta. Uciekła z więzienia i jest zmuszona uciekać dalej.
  John - chłopak, który ma na sumieniu wiele ludzkich istnień. Wyrusza w pościg za mordercą swojego "pana". Nienawidzi Rose za to, co zrobiła. Pragnie się na niej zemścić.
  Ale czy pewnego dnia jego myślenie się zmieni? Co zrobi Rosabelle, gdy dowie się, kto odebrał jej tych, których kochała? Co stanie się, gdy tych dwoje się spotka? Czy przyjaźń ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Czy w tym świecie jest miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń