Informacje


Adres: zwariowane-milosci-w-zakonie-feniksa.blogspot.com
Cytat: "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje." - H. Jackson Brown Jr.
Czas akcji: 1995 -
Miejsce akcji: Wielka Brytania
Główna para: Scarlett Jonson i Syriusz Black
Gatunek: ff potterowski

Powszechnie wiadomo jest, że to miłość jest najsilniejszą magią na świecie i nic nie jest w stanie jej pokonać. Ta opowieść jest właśnie o tym. O Scarlett Jonson, kobiecie która w swoim sercu miała miejsce dla każdego, która obdarzała uczuciem nawet tych, którzy na to nie zasługiwali. Scarlett to córka Roberta Jonsona i Evy Jonson ( z domu Potter), siostrzenica Charlusa Potter i Dorei Potter, oraz siostra cioteczna Jamesa Pottera, ojca słynnego Chłopca- Który-Przeżył, najlepsza przyjaciółka Lily Evans, matki Harry'ego, żony Jamesa, Remusa i ukochana Syriusza Blacka, zbiega z Azkabanu posądzonego o zdradę przyjaciół i zabójstwo. Nikt tak naprawdę nie wie co wydarzyło się tego feralnego dnia. Cały spokój przyjaciół, całe ich szczęście zostało zdmuchnięte przez wiatr, a raczej Voldemorta i ich byłego przyjaciela, Petera Pettigrew, który dopuścił sie zdrady. Lily i James nie żyli, Remus zaginął, Syriusz został oskarżony o rzeczy których nie zrobił, a Scarlett została przetransportowana przez ukochanego do innego kraju, ze względy na czychające na nią niebezpieczeństwo. Bez zwątpienia było to w imię miłości. Miłości wielkiej, nieskończonej.

Każdy poszedł w inną stronę, nie zapominając o najszczęśliwczych chwilach swojego życia, które spędził z przyjaciółmi. Lecz tu mowa o Syriuszu, który cierpiał w Azkabanie przez dwanaście lat, siedział samotnie w celi, nie mogąc przestać myśleć o ludziach, których kochał, Scarlett była na samym skraju. Nie umiała żyć, nie umiała funkcjonować bez rodziców, przyjaciół i pozostałego przy życiu chrześniaka. Także ona po trzynastu latach wróciła. Wzięła Harry'ego pod swoje skrzydła, żałując, że wcześniej nie była na tyle silna, by to zrobić. Ich kontakty od początku były bardzo dobre, oboje potrzebowali bliskości. Lecz mimo powrotu kobieta, nie spotkała się z przyjacielem i ukochanym. Na to była zbyt słaba, musiała stać się silniejsza. Tylko jej znane powody były powody, dlaczego unikała z nimi spotkania, mimo, że miała ku temu kilka sposobności, ale prawdopodobnie był to strach przed odrzuceniem, strach przed tym, że nic już nie będzie takie samo, choć za tym kryło się też coś więcej.

Jednak, gdy niebezpieczny czarnoksiężnik, chcący zapanować nad światem i zniszczyć Harry'ego powrócił, reaktywowano Zakon Feniksa, a cała szósta była członkami tego stowarzyszenia. Wreszcie, po tylu latach, głowna bohaterka miała spotkać kogoś kogo tak kochała i za kim jej serce tak rozpaczliwie wołało. W końcu Scarlett i Syriusz byli parą już w Hogwarcie, kochali się jak diabli, zamieszkali razem i byli gotowi oddać za siebie życie.

Jak potoczy się historia ich miłości, która po tylu latach nadal w nich jest? Czy poradzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu? Co jeszcze stanie im na drodze to pełni szczęścia? Czy ich miłość zwycięży nawet ze śmiercią? Jakie sekrety, tak głęboko ukrywane przez niektórych odkryją? Jak dadzą sobie radę w trudnych czasach zwłaszcza, że ich chrześniakiem jest ten słynny Harry Potter? Czy razem stawią czoło złu, oskarżeniom przeciwko Syriuszowi i Harry’emu i wszystkiemu co ich czeka? Jakie znaczenie będzie tu miała zbawcza siła miłości?Zwariowane Miłości w Zakonie Feniksa

Zwariowane miłości w Zakonie Feniksa to opowieść o bezgranicznej, wiecznej miłości. O tym jak wielkim uczuciem można darzyć ukochanego, przyjaciół i innych bliskich.

Zwariowane miłości w Zakonie Feniksa to opowieść o wyborze pomiędzy dobrem, a złem, o tolerancji, czasem o nienawiści, o walce dla lepszego jutra, o nadziei, oraz o wierze w pokonanie zła.

Zwariowane miłości w Zakonie Feniksa to opowieść o wiecznie kochającej Scarlett, która dla bliskich zrobiłaby wszystko i która zbyt wcześnie musiała opuścić swoich przyjaciół, o Syriuszu, który stracił młodość zbyt szybko i tęsknił za swoją miłością w każdy dzień, o Harrym zmagającym się z przeciwnościami losu, Voldemortem i Ministerstwem oraz problemami, z którymi pomagają mu chrzestni, o członkach Zakonu Feniksa, którzy postanowili walczyć i oddawać życie dla innych i lepszego jutra. To opowieść o Scarlett i Syriuszu, ludzi kochających się ponad życie, gotowych zrobić dla siebie nawzajem, dla swojego chrześniaka i bliskich wszystko, ludzi, którzy mimo upływu lat, nie przestali się kochać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz